Technologie

Vstřikování termoplastů

Naše společnost se zabývá vstřikováním termoplastických materiálů pro konstrukční tak i pro pohledové díly automobilového průmyslu. Máme zkušenosti s využitím materiálů PE; PC; PC/ABS; PP; PA6.6 GF30; POM; TPS; TPE

Vstřikování termoplastůVstřikování termoplastůVstřikování termoplastůVstřikování termoplastů

2K vstřikování

Naše společnost má knowhow ohledně 2K vstřikování, především s kombinací vstřikování Termoplastu/Termoplastic elastomer. A to především pro výrobu vzhledových dílců do interiéru automobilů.

2K vstřikování2K vstřikování2K vstřikování

Vstřikování bezpečnostních dílů

Máme zkušenosti se vstřikováním bezpečnostních dílů v oblasti pasivní bezpečnosti automobilového průmyslu, kde jsou kladeny vysoké nároky na vstřikovací proces.

Vstřikování bezpečnostních dílůVstřikování bezpečnostních dílů

Vstřikování plastů s podporou plynů

Zabýváme se vstřikováním plastů za pomocí dusíku, kdy jsou tlustostěnné výrobky pomocí dusíku vstřikovány tak, že je velká úspora hmotnosti vyrobeného dílce.

Vstřikování plastů s podporou plynůVstřikování plastů s podporou plynů

Lakovací linka

Nabízíme lakování dílců na automatické lakovací lince vybavené dvěma lakovacími roboty, jedná se o povrchovou úpravu dílců vzhledového charakteru do interiéru automobilů.

Lakovací linkaLakovací linka

Montážní stanice

Naše společnost je schopná poskytnout jako přidanou hodnotu vstřikovaným dílcům i jejich přípravu pro konečné zamontování do automobilu , tím že jsou následně smontovány již v naší společnosti, případně opatřeny dodatečnými díly pro finální montáž.

Montážní staniceMontážní stanice